Evden Eve Nakliyat

Ankara Nakliyat – 0312 4371924- Evden Eve Nakliyat Ankara

Ankara Nakliye Firmaları olarak müsait olduğunuz  bir zaman içerisinde ücretsiz olarak ekspertiz yaparak nakliyat günü oluşabilecek tüm taşımacılık sorunlarını ortadan kaldırıyoruz. Sizlere huzurlu, sağlıklı ve saygı içinde bir nakliyat sunmaktayız.

Ankara Nakliyat sektöründe kalifiye, alanında uzman sigortalı eleman kadrosu ile evinizin taşınması artık çok rahat. Ankara Nakliyat firması olarak müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, sağlıklı stressiz ve hasarsız nakliyat güvencesi vermekteyiz.

Ankara evden eve nakliyat firması olarak Ankara”nın hangi semtinde ikahmetkah ederseniz edin ücretsiz ekspertiz göndererek nakliye günü oluşabilecek bütün sorunları kaldırıyoruz. Telefon ile iletişime geçtiğinizde evinizin nakliyatında sizlere %100 menmuniyet garantisi vererek evden eve nakliyat sunmaktayız. Siz rahatınıza bakarken güven içinde koşulsuz müşteri memnuniyetine dayalı Ankara Evden Eve Nakliyat Firması Onur Express güvencesi ile hizmetinizdeyiz.

Ankara Onur Express Nakliyat’ı aradığınızda sizinle ilk iletişime geçen kişi evden eve nakliyat işleminizi baştan sona koordine edecek olan “Müşteri Temsilciniz” dir. Müşteri temsilciniz sizin uygun gördüğünüz tarih ve saatte evinize gelerek detaylı bir keşifte bulunur. Bunun amacı nakliye işleminin sorunsuz gerçekleşmesi için gerekli olan araç, personel sayısı ve kullanılacak malzemelerin tespitidir. Gerekli tespitlerin yapılması ve tüm şartlarda anlaşılması akabinde sözleşme yapılarak nakliye işlemi resmiyete dökülür.

Aracımız, personel ve gerekli malzemeleriyle birlikte söz verilen tarih ve saatte evinizde hazır bulunarak sağlıklı ve rahat bir nakliye işlemi gerçekleşmesi için hazırlıklarına başlarlar. Ankara Nakliyat firması Onur Express ekipleri, siz ve çevrenizdekilere rahatsızlık vermeden eşya tasıma planlaması, koordinasyonu ve yerleştirme konularında uzmandırlar. Bu uzmanlık mekânınızdaki mevcut eşyaların demontesi ve paketlenmesi işleminden yeni mekânınızdaki kurulum ve yerleştirme işlemine kadar kendini hissettirerek nakliyenizi stressiz ve keyifli bir hale getirir.

Ankara Nakliyat’ı taşınan bütün eşyalarınız sigorta poliçesi kapsamında olup olası bir hasar durumunda, hasar tespitinde bulunulmakta ve en kısa sürede zararınız karşılanmaktadır. Ayrıca Ankara Nakliyat Firması Onur express olarak her bir personelimizi sigorta poliçesi olarak görmekteyiz. Çünkü biz ve ekibimiz sadece eşyalarınızı değil onların yanında anılarınızı sevinç ve hüzünlerinizde taşıdığımızın bilincindeyiz. Her taşıma işlemine bu hassasiyetle başlar ve hayatınızın bundan sonrasını sürdüreceğiniz yeni mekânınızda aynı hassasiyetle sona erdiririz.

What do you think?

Note: Your email address will not be published

You may use these HTML tags and attributes:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>