Hizmetlerimiz

Farklı taşınmanın tek adresi Onur Express evden eve nakliyat.

Ankara merkez olmak üzere Türkiye’nin en ücra köşesine kadar hizmet sunan ve sunmuş olduğu bu hizmetlerinin kendisine kazandırmış olduğu prestij ile nakliyat piyasasında her zaman yeniliklerin öncüsü olmakla birlikte daima koşulsuz müşteri memnuniyetini amaç edinmektedir.

Ankara evden eve nakliyat firmaları arasında sermayesini en üst seviyeye çıkarmış, yüksek modelli çelik kasaya sahip araçlar ve profesyonel depolarla hizmet veren şahin nakliyat şahıs ve kurumlara yönelik nakliyat hizmetleri sunmaktadır.

Sunmuş olduğumuz hizmetlerden faydalanmak için bizlerden ücretsiz bir eksper talep edebilirsiniz. Ortaklaşa belirlenmiş olan saatte sizi ziyarete gelen eksperimiz eşyalarınız için ne kadar ambalajlama malzemesi kullanılacağı, ne tür malzemenin kullanılacağı ve kaç kişi ile ne şekilde taşınacağı konusunda sizleri bilgilendirerek sizlere fiyat teklifini sunar.

Anlaşma halinde belirlenen tarihte ve saatte aracımız elemanları ile birlikte gelerek planlandığı gibi hareket eder.

Ankara ilimizin lojistik Nakliye konumu da dikkate alındığında birçok firmanın yer aldığı fakat evden eve nakliyat hizmetini kaliteli bir biçimde çok az firmanın sunduğunu belirtmek durumundayız. Eğer taşıma sırasında gereksiz sorunlar ve taşıma öncesinde gereksiz işlemler ile uğraşmak istemiyorsanız size profesyonel bir taşımacılık hizmeti sunmaya hazır olan firmamıza bir çay içmeye uğrayabilirsiniz.

Hizmetimizi yerinde inceleyebilirsiniz…
Sorunsuz bir evden eve Nakliye hizmeti başarılı bir kadro ve teknik ekipmanların bütünlüğünü gerektirir. Firmamız sizler için tüm önlemleri alarak yeni adresinize sorunsuz bir şekilde taşınmanızı sağlayacaktır…

Evden Eve Nakliyat
Evden eve nakliyat eşyalarınızın bulunmuş olduğunuz adresten alınarak taşınacağınız adrese taşıma hizmetini kapsayıp ikiye ayrılır.
1-) Toplamalı Evden Eve Nakliyat : Evinizdeki hiçbir eşyayı toplamanıza veya kolilemenize gerek yoktur, eşyalarınızın tamamı profesyonel ekibimiz tarafından paketlenip ambalajlanarak taşınır ve yeni evinize aynı şekilde yerleştirilir.
2-) Toplu Evden Eve Nakliyat : Evinizde yer alan ufak telek eşyalar (Mutfak eşyaları, kıyafetler, kitaplar v.s.) sizin tarafınızdan kolilenmiş olur, evdeki kaba eşyaların tamamı profesyonel ekibimiz tarafından sökülür, ambalajlanır ve paketlenerek taşınır.

Ofis Taşımacılığı
Ofis taşımacılık işlemleriniz genellikle iyi bir planlama gerektirdiği gibi taşınma işleminin iş saatleri dışında tamamlanması gerekir.
Ofis taşımacılığında santral, klima, bilgisayarlar ve diğer bütün elektronik eşyalar anti statik folyo ile paketlenir ve herhangi bir veri veya zaman kaybı yaşamamanız için profesyonel bir şekilde taşınır.

Banka Taşımacılığı
Bankaların nakliyatı için öncelikle eksperimiz ve formen’imiz bankanızı ziyaret ederek gerekli planlamayı yaparlar, taşınma tarihinde Formenimizin belirlemiş olduğu şekilde hareket edilerek Bankanın sorunsuz bir şekilde taşınması sağlanır.
Banka taşımacılığında bankanıza ait bütün evraklar, çelik kasalar ve ATM’ler farklı bir araç ile taşınır ve taşınma esnasında ağır eşyalar için vinç veya forklift kullanılır.

Fuar Taşımacılığı
İşletmeler katılacakları fuarların taşınma ve kurulum stresinden dolayı  fuarlarda çoğunlukla yeteri kadar  iyi bir performans sergileyemiyorlar. Fuar taşımacılığında bırakın ürünlerinizi ve stantlarınızı profesyonel kişiler taşıyarak kurulumunu tamamlasın, siz sadece işinize odaklanın.

Depolama Hizmetleri
Ev, Ofis veya farklı eşyalarınızın depolama hizmetini kapsamakta olup size ait depolama alanının anahtarı sadece sizde bulunur. Depolama hizmetleri için 3000 metrekare kapalı alana sahip olan firmamızın deposunda özel güvenlik elemanları bulunmaktadır ve elektronik olarak korunmaktadır.